afgelopen concerten


7 oktober 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

6 oktober 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

5 oktober 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

4 oktober 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

30 september 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

29 september 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

28 september 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

27 september 2017 – 19.30 Arnhem Centraal – Muziektheaterkoor De Plaats en Bauwien van der Meer – Mijn ziel een reiziger voor gemengd koor en sopraan

8 juli 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

7 juli 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

6 juli 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

5 juli 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

1 juli 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

30 juni 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

29 juni 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

28 juni 2017 – 19.15 Ooijpolder, Expeditie Stroom van de Waal – Toonkunstkoor Nijmegen en anderen – nieuwe composities en arrangementen voor zang, trompet, saxofoon, trombone en accordeon

14 mei 2017 – 19.30 Keizersgrachtkerk, Amsterdam – Centraal Kamerkoor, vocaal kwartet Camerata en Duo VanCampVanDelft o.l.v. Leonard van Goudoever – See the wretched strangers voor gemengd koor, vocaal kwartet, piano en cello

19 maart 2017 – 15.15 Waalse Kerk, Amsterdam – Amsterdams Bach Consort – A new song voor gemengd koor

18 maart 2017 – 20.15 Waalse Kerk, Amsterdam – Amsterdams Bach Consort – A new song voor gemengd koor

30 december 2016 – 15.30 en 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

29 december 2016 – 15.30 en 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

28 december 2016 – 15.30 en 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

27 december 2016 – 15.30 en 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

26 december 2016 – 15.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

23 december 2016 – 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

22 december 2016 – 19.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheater De Plaats – Oersoep voor gemengd koor, slagwerk, kora en acteurs

20 november 2016 – 14.00, gezongen vanaf de balkons van galerijflat Driemondplein, Arnhem – Muziektheaterkoor De Plaats – Ik woon hier voor gemengd koor

19 november 2016 – 19.30, gezongen vanaf de balkons van galerijflat Driemondplein, Arnhem – Muziektheaterkoor De Plaats – Ik woon hier voor gemengd koor

19 november 2016 – 15.30 Kapelconcerten, Hilversum – Trio Kokako – Contraste voor fluit, klarinet en piano

18 november 2016 – 19.30, gezongen vanaf de balkons van galerijflat Driemondplein, Arnhem – Muziektheaterkoor De Plaats – Ik woon hier voor gemengd koor

9 oktober 2016 – 19.30 Oranjekerk, Amsterdam – Centraal Kamerkoor, vocaal kwartet Camerata en Duo VanCampVanDelft o.l.v. Leonard van Goudoever – See the wretched strangers voor gemengd koor, vocaal kwartet, piano en cello

18 september 2016 – 15.00 Strubbenweg, Schipborg, Bart 60 jaar! – Verjaardagensemble – Concert voor bosfeestensemble voor ensemble

10 september 2016 – 20.00 en 21.30 PAS Festival, Universiteit van Maastricht – Ensemble 88 – Microsonic voor klarinet, viool, cello en tape

15 augustus 2016 – 20.30 NJO Muziekzomer, Gelderland – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

14 augustus 2016 – 20.30 NJO Muziekzomer, Gelderland – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

6 augustus 2016 – 13.00 Markt, Wageningen - Ricciotti Ensemble o.l.v. Leonard Evers - Dutch Carnival voor straatsymfonieorkest

3 augustus 2016 – 20.00 Amsterdam Paradiso - Ricciotti Ensemble o.l.v. Leonard Evers - Dutch Carnival voor straatsymfonieorkest

27 juli 2016 – 09.30 Kerk en Buurt Westerpark, Amsterdam - Ricciotti Ensemble o.l.v. Leonard Evers - Dutch Carnival voor straatsymfonieorkest

16 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – composities/arrangementen voor koor en fanfare

15 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

14 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

13 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

10 juli 2016 – 16.00 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheaterkoor De Plaats – De rode bloem voor gemengd koor en verteller

10 juli 2016 – 13.30 Transformatie De Plaats, Arnhem – Muziektheaterkoor De Plaats – De rode bloem voor gemengd koor en verteller

9 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

8 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

7 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

6 juli 2016 – 19.00 Scheepswerf van Millingen, Expeditie Stroom van de Waal – De Plaats, Tot Zangs en Fanfarekorps Ons Genoegen – compositie/arrangementen voor koor en fanfare

7 april 2016 – 20.00 Radio 4, Avondconcert (Max) – Lars Wouters van den Oudenweijer, Franziska Hφlscher, Danjulo Ishizaka en Severin von Eckardstein – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

20 maart 2016 – 14.30 Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam – Doris Hochscheid, Frans van Ruth e.a. – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

22 november 2015 – 16.00 Oranjekerk, Amsterdam – Het Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – Berceuse Nr. 2 en The Lamb voor gemengd koor

20 november 2015 – 20.15 Engelse Kerk, Amsterdam – Het Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – Berceuse Nr. 2 en The Lamb voor gemengd koor

15 november 2015 – 14.00 Fotostudio Reloved, Arnhem – Muziektheater De Plaats – O Geitekamp voor gemengd koor

14 november 2015 – 19.30 Fotostudio Reloved, Arnhem – Muziektheater De Plaats – O Geitekamp voor gemengd koor

13 november 2015 – 19.30 Fotostudio Reloved, Arnhem – Muziektheater De Plaats – O Geitekamp voor gemengd koor

12 november 2015 – 19.30 Fotostudio Reloved, Arnhem – Muziektheater De Plaats – O Geitekamp voor gemengd koor

4 oktober 2015 – 19.30 Oranjekerk, Amsterdam – Het Centraal Kamerkoor o.l.v. Leonard van Goudoever – A new song voor gemengd koor

16 september 2015 – 19.00 Apeldoorn, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

6 september 2015 – 14.00 centrum Zwolle – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

5 september 2015 – 20.00 centrum Zwolle – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

5 september 2015 – 14.00 centrum Zwolle – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

3 september 2015 – 20.00 centrum Zwolle – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

3 september 2015 – 15.30 centrum Zwolle, voorstelling Isala Klinieken (besloten) – Kameroperahuis en de Nederlandse Reisopera – Ik Vertrek voor zangers en ensemble

18 april 2015 – 20.15 Orgelpark, Amsterdam – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

10 april 2015 – 20.00 Marnix College, Ede, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

27 maart 2015 – 20.00 Ludger College, Doetinchem, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

22 maart 2015 – 20.00 Radio 4, Avondconcert (Max) – Lars Wouters van den Oudenweijer, Franziska Hφlscher, Danjulo Ishizaka en Severin von Eckardstein – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

21 maart 2015 – CSG Het Noordik, Almelo, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

20 maart 2015 – De Amersfoortse Berg, Amersfoort, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

14 maart 2015 – 20.00 Heinrich-Bφll-Gesamtschule, Bochum, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

14 maart 2015 – 15.00 Gymnasiums Waldstraίe, Hattingen, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

13 maart 2015 – Johannes Fontanus College, Barneveld, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

7 maart 2015 – 19.00 en 21.00 Muzieksaeltje Herengracht, Amsterdam – Marja Bon – Contraste voor piano solo

6 maart 2015 – 20.00 Nijmeegse Scholengemeenschap Groenewoud, schoolvoorstelling (besloten) – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

4 maart 2015 – 20.15 Musis Sacrum, Arnhem – Het Nederlands Kamerkoor o.l.v. Daniel Reuss – Eros voor gemengd koor en harmonium

4 maart 2015 – 20.00 Radio 4, Avondconcert (live, Omroep Max) – Het Nederlands Kamerkoor o.l.v. Daniel Reuss – Eros voor gemengd koor en harmonium

23 februari 2015 – 20.00 Radio Concertzender (Concertzender Live) – Anneleen Schuitemaker – Sonata for 10 pedals voor Disklavier, Harp en Live-Elektronica

21 februari 2015 – 20.15 Musis Sacrum, Arnhem – Lars Wouters van den Oudenweijer, Franziska Hφlscher, Danjulo Ishizaka en Severin von Eckardstein – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

20 februari 2015 – 20.15 Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam – Lars Wouters van den Oudenweijer, Franziska Hφlscher, Danjulo Ishizaka en Severin von Eckardstein – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

19 februari 2015 – 19.30 Huisconcert Columbusstraίe, Dόsseldorf – Lars Wouters van den Oudenweijer, Franziska Hφlscher, Danjulo Ishizaka en Severin von Eckardstein – The occult beauty of the finite voor klarinet, viool, cello en piano

20 januari 2015 – 20.15 Musis Sacrum, Arnhem – Ensemble Lunatree – Nineteen voor strijkkwartet en twee slagwerkers

21 december 2014 – 16.00 ACEC gebouw, 3e verdieping, Apeldoorn – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

29 november 2014 – 20.30 De Kruisruimte, Eindhoven – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

26 november 2014 – 20.15 Musis Sacrum, Arnhem – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

22 November 2014 – 20.30 Salon De IJzerstaven, Amsterdam – Kokako Trio – Contraste voor fluit, basklarinet en piano

16 November 2014 – 15.00 Ostade Theater, Amsterdam – Orkest De Ereprijs o.l.v. Wim Boerman – A day in Macondo voor ensemble

13 september 2014 – 17.00 Kunstruimte KuuB Utrecht, Gaudeamus Muziekweek – Anneleen Schuitemaker – Sonata for 10 pedals voor Disklavier, Harp en Live-Elektronica

4–7 september 2014 – Park Eekhout Zwolle, Stadsfestival – dagelijks voorstelling om 14.30 en 19.00 (zondag alleen om 14.30) – Kameroperahuis en de Reisopera – Being Arthur voor acteur, zangers en musici

14 augustus 2014 – Mornewegschule Darmstadt, Duitsland, Internationale Ferienkurse fόr Neue Musik – Gunnhildur Einarsdσttir – Sonata for 10 pedals voor Disklavier, Harp en Live-Elektronica

14–16 juni en 18-21 juni 2014 – Oerolfestival Terschelling – dagelijks voorstelling om 13.30 en 19.15 – Kameroperahuis en de Reisopera – Being Arthur voor acteur, zangers en musici

17, 21 en 22 mei 2014 – 19.00 Operadagen Rotterdam – Kameroperahuis en de Reisopera – Being Arthur voor acteur, zangers en musici

29 april 2014 – 20.00 Amsterdam, Salon Herengracht 390, Concert voor Monica – Marja Bon, Arjan Woudenberg en Martine Belderok – Contraste, Vernissage, Le Petit Prince, Fysica voor dichters muziek voor piano, twee klarinetten en bariton

22 maart 2014 – 15.00 Den Haag, Rode Zaal, Lustrum 'Gunst wat'n Kunst' – Sterre Konijn, Marc Daniel van Biemen en Tijmen Huisingh – Live with me voor sopraan en twee violen

1 maart 2014 – 20.15 Amsterdam, Concertgebouw, kleine zaal – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

28 februari 2014 – 20.15 Utrecht, Pieterskerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

27 februari 2014 – 20.15 Leiden, Marekerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

23 februari 2014 – 15.00 Nijmegen, De Vereeniging, kleine zaal – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

22 februari 2014 – 20.15 Rotterdam, Oude of Pelgrimvaderskerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

21 februari 2014 – 20.15 Wageningen, Arboretumkerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

15 februari 2014 – 20.15 Groningen, Lutherse Kerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

14 februari 2014 – 20.15 Enschede, Josephkerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

13 februari 2014 – 20.15 Hasselt, Belgiλ, Minderbroederskerk – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

11 februari 2014 – 20.15 Sint-Michielsgestel, De Huif – Nederlands Studenten Kamerkoor – Eros voor gemengd koor en harmonium

17 oktober 2013 – 10.30 - Zwolle, Isala Klinieken, welkomstlied koningin Mαxima – Kameroperahuis – Het Isala Lied voor groot koor, sopraan, piano, cello en percussie

13 oktober 2013 – 15.00 Utrecht, Huiskamerconcert, – Trio Kokako – Contraste voor fluit, klarinet en piano

8 september 2013 – 14.00 - Villa Nieuw Hofvliet, Stadsfestival Zwolle – Kameroperahuis – Romeo en Julia volgens de Bode voor zang en instrumenten

7 september 2013 – 14.00, 17.00 en 19.30 - Villa Nieuw Hofvliet, Stadsfestival Zwolle – Kameroperahuis – Romeo en Julia volgens de Bode voor zang en instrumenten

6 september 2013 – 17.00 en 19.30 - Villa Nieuw Hofvliet, Stadsfestival Zwolle – Kameroperahuis – Romeo en Julia volgens de Bode voor zang en instrumenten

5 september 2013 – 19.30 - Villa Nieuw Hofvliet, Stadsfestival Zwolle – Kameroperahuis – Romeo en Julia volgens de Bode voor zang en instrumenten

4 september 2013 – 19.30 - Villa Nieuw Hofvliet, Stadsfestival Zwolle – Kameroperahuis – Romeo en Julia volgens de Bode voor zang en instrumenten

23 juni 2013 – 20.00 Hubo Theater Arnhem, Spijkerkwarts – De Plaats – Het Oude Land voor zang en percussie

22 juni 2013 – 20.00 Hubo Theater Arnhem, Spijkerkwarts – De Plaats – Het Oude Land voor zang en percussie

21 juni 2013 – 20.00 Hubo Theater Arnhem, Spijkerkwarts – De Plaats – Het Oude Land voor zang en percussie

20 juni 2013 – 20.00 Hubo Theater Arnhem, Spijkerkwarts – De Plaats – Het Oude Land voor zang en percussie

19 juni 2013 – 20.00 Hubo Theater Arnhem, Spijkerkwarts – De Plaats – Het Oude Land voor zang en percussie

17 mei 2013 – 20.15 Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam – koor en muzikanten Conservatorium Amsterdam – A Description of New Netherland voor koor, vocaal kwartet, solo bariton, percussie kwartet en toetsen

26 april 2013 – 11.30 Stadionplein, Zwolle – Bauwien van der Meer en Lies Colman – nieuw werk voor sopraan en piano

19 november 2012 – Greenfield Hall, Manhattan School of Music, New York – koor en muzikanten Manhattan School of Music – Of the Land and Vegetation voor koor, solo bariton, percussiekwartet en toetsen

18 november 2012 – 10.30 Museum Fehite, Amersfoort – Trio Kokako – Contraste voor fluit, klarinet en piano

1 november 2012 – 20.30 Huis aan de Werf, Utrecht – Goska Isphording en het POW Ensemble – Closing In voor klavecimbel en live-elektronica

28 oktober 2012 – 16.00 Oranjekerk, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor gemengd koor

26 oktober 2012 – 20.00 De Regentenkamer, Den Haag – Goska Isphording en het POW Ensemble – Closing In voor klavecimbel en live-elektronica

30 september 2012 – 15.00 Funenpark 125, Amsterdam – Trio Kokako – Contraste voor fluit, klarinet en piano

18 september 2012 – 20.30 Het Proeflokaal, Muziekhuis Utrecht – Trio Kokako – Contraste voor fluit, klarinet en piano

8 september 2012 – 12.30 Kruiskerk, Bergum – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

8 september 2012 – 12.30 Gaudeamus Muziekweek, Het Utrechts Archief, Utrecht – Goska Isphording en het POW Ensemble – Closing In voor klavecimbel en live-elektronica

30 Augustus 2012 – 13.00 Festival Oude Muziek, Lutherse Kerk, Utrecht – Alina Rotaru – Closing In voor klavecimbel

18 Augustus 2012 – 14.00 Grachtenfestival, Compagnieheater, Amsterdam – Marja Bon, Arjan Woudenberg en Martine Belderok – Vernissage voor twee klarinetten en klankbeeld

13 juni 2012 – 19.30 Theaterzaal Conservatorium van Amsterdam – Kata Szanyi en Lucas Wiegerink – Surphase voor twee performers

31 mei 2012 – 20.30 Ostadetheater, Amsterdam – Ensemble Electra – Shame! voor zang, blokfluit, viool en percussie

28 april 2012 – 20.30 Korzo, Den Haag – Ensemble Electra – Shame! voor zang, blokfluit, viool en percussie

27 april 2012 – 20.30 Axes Jazzpower, Eindhoven – Ensemble Electra – Shame! voor zang, blokfluit, viool en percussie

23 april 2012 – 20.15 Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam – Ligeti Academy – nieuw werk voor ensemble

14 april 2012 – 20.00 Kees van Barenzaal, Conservatorium Den Haag – Ligeti Academy – nieuw werk voor ensemble

30 maart 2012 – 20.00 Het Mosterdzaadje, Santpoort Noord – Josje Lodder – Contraste voor fluit, klarinet en piano

14 maart 2012 – 14.30 Ostadetheater, Amsterdam – Marja Bon, Arjan Woudenberg en Martine Belderok – Vernissage voor twee klarinetten en klankbeeld

22 december 2011 – 20.30 Huis a/d Werf, Utrecht – Ensemble Electra – Shame! voor zang, blokfluit, viool en percussie

18 december 2011 – 20.30 De Doelen Eduard Flipse Zaal, Rotterdam – Ensemble Electra – Shame! voor zang, blokfluit, viool en percussie

16 december 2011 – 20.15 Engelse Kerk aan het Begijnhof, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

11 december 2011 – 15.00 Oranjekerk, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

23 oktober 2011 – 16.00 Oranjekerk, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

27 juli 2011 – 21.00 Festival Tharaux Arts&Musique – Marja Bon, Arjan Woudenberg, Martine Belderok, Hans Woudenberg en dorpsbewoners – Le Petit Prince voor musici en dorpsbewoners

27 juli 2011 – 21.00 kerk en buitenpodium Festival Tharaux Arts&Musique – Marja Bon – Contraste voor piano solo

24 juli 2011 – 17.00 opening expositie Festival Tharaux Arts&Musique – Marja Bon, Martine Belderok en Arjan Woudenberg – Vernissage voor twee klarinetten en klankbeeld

29 mei 2011 – 16.30 Kantine van Tuinvereniging Langs de Akker, Amstelveen – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

29 mei 2011 – 15.15 Waalse Kerk, Amsterdam – ensemble Amsterdams Bach Consort o.l.v. Fokko Oldenhuis– Live With Me voor sopraan en twee violen

29 mei 2011 – 14.30 Paradis Perdu, Amstelveen – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

29 mei 2011 – 12.30 De 1800 Roeden, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

28 mei 2011 – 20.15 Noorderkerk, Amsterdam – ensemble Amsterdams Bach Consort o.l.v. Fokko Oldenhuis– Live With Me voor sopraan en twee violen

17 april 2011 – 20.15 Beurs van Berlage, Amsterdam – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

16 april 2011 – 20.15 Geertekerk, Utrecht – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

15 april 2011 – 20.15 De Lindenberg: Huis voor de Kunsten, Nijmegen – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

14 april 2011 – 20.15 Sint Janskerk Maastricht – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

13 april 2011 – 20.15 Marekerk, Leiden – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

12 april 2011 – 20.15 De Oosterpoort, Groningen – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

10 april 2011 – 15.00 Doopsgezinde Kerk, Sneek – Nesko o.l.v. Harmen Cnossen – Blazing a Trail voor kamerorkest

17 december 2010 – 20.15 Kapel OLVG, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

17 december 2010 – 14.00 Kapel OLVG, Amsterdam – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

12 december 2010 – 14.15 Sint Urbanuskerk, Nes aan de Amstel – Lomanensemble o.l.v. Annemart Franken – The Lamb voor koor

21 november 2010 – 15.00 Pieterskerk, Utrecht – Lelikoor o.l.v. JanJoost van Elburg Ode aan Cecilia voor koor

20 november 2010 – 20.00 Willem de Zwijgerkerk, Amsterdam – Lelikoor o.l.v. JanJoost van Elburg Ode aan Cecilia voor koor

23 oktober 2010 – 20.30 Kasteelboerderij Openluchtmuseum, Arnhem (Niederrhein Festival) – Het Gelders Orkest Rebels o.l.v. Alexander de Blaeij De Weerwolf van Millingen voor ensemble en verteller

16 oktober 2010 – 20.30 Petruskerk, Nijmegen (Niederrhein Festival) – Het Gelders Orkest Rebels o.l.v. Alexander de Blaeij De Weerwolf van Millingen voor ensemble en verteller

16 maart 2010 - 21:00 David Hall, Kochi – Princess Ensemble Valentijn - een week te laat voor sopraan, fluit, viool en piano

11 maart 2010 – 21:00 huiskamerconcert ambassadeur Marijke van Drunen Littel, Mumbai – Princess Ensemble Valentijn - een week te laat voor sopraan, fluit, viool en piano

7 november 2009 – 13:00 tot 16:00 Faustdreef, Utrecht – Nikki Treurniet – Het Weekmenu voor sopraan solo

11 oktober 2009 – 16:00 Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam – Nieuw Ensemble o.l.v. Hans Leenders – Broken Lines

4 oktober 2009 – 14:15 Musis Sacrum, Arnhem – leden van het Gelders Orkest o.l.v. Bart Schneemann – Unutma Ki

2 oktober 2009 – 20:15 Cultura, Ede – leden van het Gelders Orkest o.l.v. Bart Schneemann – Unutma Ki

30 september 2009 – 20:00 Orpheus, Apeldoorn – leden van het Gelders Orkest o.l.v. Bart Schneemann – Unutma Ki

25 september – 20:00 De Hanzehof, Zutphen – leden van het Gelders Orkest o.l.v. Bart Schneemann – Unutma Ki

1 juni 2009 – 12:00 Oude Universiteitsbibliotheek Leiden (Rapenburg 70), Leiden – Blokfluitensemble Koninklijk Conservatorium – Repκchage voor drie altblokfluiten

15 mei 2009 – 12:30 Vredenburg Leeuwenbergh, Utrecht – Blokfluitensemble Koninklijk Conservatorium – Repκchage voor drie altblokfluiten

28 april 2009 – 20:30 Korzo5Hoog, Den Haag – Broken Lines voor het Nieuw Ensemble o.l.v. Lucas Vis

24 april 2009 – 20:30 Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam – Broken Lines voor het Nieuw Ensemble o.l.v. Lucas Vis

16 april 2009 – 13:00 Oranjekerk, Amsterdam – duo VanCampvanDelft - Te deum voor cello en orgel

Radio:
16 februari 2009 – tussen 20:00 en 22:00, concertzender – Nineteen voor strijkkwartet en twee percussionisten o.l.v. Jonathan Berman

Besloten scholierenconcert:
6 februari 2009 – 13:00 Oranjekerk, Amsterdam – duo VanCampvanDelft - Te deum voor cello en orgel

Openbaar:
8 februari 2009 – 16:00 Oranjekerk, Amsterdam – duo VanCampvanDelft - Te deum voor cello en orgel

18 november 2008 - 20:00 Koninklijk Conservatorium, Den Haag - Nineteen voor strijkkwartet en twee percussionisten o.l.v. Jonathan Berman

19 november 2008 - 19:00 Muziekcentrum Frits Philips (Rabobank Zaal), Eindhoven - Nineteen voor strijkkwartet en twee percussionisten o.l.v. Jonathan Berman

29 september 2008 - 20:30 Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - Geert Groote Orkest onder leiding van Lucas Vis - Opus contra magna edificia superflua principaliter contra turrim Trajectensem

19 april 2008 - 15.00 Koninklijk Conservatorium Den Haag - Teodora Stepancic - Troubled Thoughts voor piano solo

16 maart 2008 - 10.30 Codarts Conservatorium Rotterdam - Ghil Bae - Troubled Thoughts voor piano solo

7 december 2007 - 10:00 tot 16:00 Koninklijk Conservatorium Den Haag - leerlingen van de Jong Talentenafdeling van het Koninklijk Conservatorium - Troubled Thoughts voor piano solo

3 november 2007 - 13:00 tot 16:00 Faustdreef, Utrecht - Amber Breunis, Oukje den Hollander - Neef Murat en De Koningin voor sopraan solo

25 juni 2007 - 20:30 Koninklijk Conservatorium Den Haag - A rough draft of farming voor ensemble

18 april 2007 - 20:30 Koninklijk Conservatorium Den Haag - Elisenda Pujals Pico (sopr.) Ekaterina Levental (mezzo sopr.) en Johannes Terpstra (perc.) - Noise voor stemmen en percussie

15 april 2007 - 11:00 Dr. Anton Philipszaal Den Haag - Gabriele Kuchenbecker (vl) en Natasja Douma (pno) - Overdrive voor viool en piano

9 maart 2007 - 20:30 Theater Gigant in Apeldoorn - ensemble ‘de ereprijs’ en zangers van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag - Libro de las preguntas voor ensemble en vijf zangstemmen

18/19 november 2006 - 16:15/12:15 Scheltema Complex in Leiden - Rembrandt Ensemble - Portret van een vrouw op 83 jarige leeftijd

14, 21, 28 januari 2006 - 10:00/16:00 Koninklijk Conservatorium Den Haag - deelnemers van het Iordens Vioolconcours in de leeftijdscategorie 12 t/m 14 - Overdrive voor viool en piano



copyright Janco Verduin 2009